Kniha návštěv

jasnovidka

Datum: 07.07.2016 | Vložil: Marie Beznosková

Nevím,co bych měla napsat,ale vím,že jste velice milá a příjemná osoba velkým srdcem.
Velice si vás vážím a musím říct,že mě vaše mandaly velice zaujali.Nedá se ta krása popsat .
Také pracuji s anděly.Z celého srdce vám přeji hodně štěstí a lásky.Maruška.

Alence

Datum: 18.09.2015 | Vložil: K.I.M

Tak Alenka z říše za zrcadlem existuje, to mám velikou radost.
Děkuji

velké díky

Datum: 15.09.2014 | Vložil: HaMa

Ráda bych své díky zveřejnila i na těchto stránkách.. Děkuji Vám Alenko za to že jste mi ukázala jakou cestou se dá jít ke spokojenému životu. Upozornila mne na to, čeho se vyvarovat a i na fakt, že ne vždy se nás přímo týkají věci které se kolem nás dějí. Že je důležitější se věnovat sobě a lidičkám (dětičkám) které mne potřebují a ono se opravdu vše ostatní vyřeší samo. Děkuji!

Re: velké díky

Datum: 18.09.2014 | Vložil: Alenka

Milá Haničko :-)
Děkuji za vaši milou duši. Takové psaníčko se krásně čte, vše do sebe zapadá a opravdu funguje, jen si musíme mnohdy přiznat pravdu :-)
Posílám lásku a světýlko, Alenka.

Nemohu říct nic než DĚKUJI

Datum: 05.08.2014 | Vložil: Dana

Dobrý večer, Alenko,
nějakou NÁHODOU jsem dnes zabrousila na Vaše stránky. Nevím, co mě přimělo, abych napsala komentář, NIKDY to nedělám, většinou si všechno okomentuji sama pro sebe a nechávám to být. ZDE ale NEJDE jinak, než říci: DĚKUJI.
Víte, ono se asi opravdu za Zem NĚCO odehrává. Lidé začínají přemýšlet, KDO jsou a KAM míří. Tedy - někteří. Ale myslím, že je jich (nás) čím dál více. Co se mě týká, VÍM, že NĚCO je vlastně celý život. Jenom jsem to vždy brala na lehkou váhu.
Taky jsem napsala román - 3 dílný - Mystická náhoda - kde se propojují JINÉ světy s tím naším. Psala jsem to na základě snu a pak se již odvíjel příběh v mé hlavě a já "jen" ťukala do klávesnice... Co tím chci říci je to, že až nyní jsem si uvědomila, kolik PRAVDY jsem vlastně ve svých knížkách popsala. Po přečtění několika knížek Ester a Jerry Hicks jsem pochopila, že všechno, co jsem kdy popisovala tak, jako že jo JE, a nepřemýšlela o tom, VE SKUTEČNOSTI OPRAVDU JE. No, myslím, že jen Vy mě teď chápete. Těžko se o tom mluví s někým, kdo nerozumí. To je asi taky ten důvod, proč jsem se rozhodla Vám napsat.
A taky se před Vámi skláním, před Vašimi nádhernými obrázky, které jsou tak plné síly a energie. Děkujeme všichni za ně. Děkujeme, že je dáváte k dispozici. Víte, zrovna včera jsem také koukala na nějaké podobné stránky, kde paní nabízela obrázky za dosti vysokou cenu. Možná to tak má být, nevím. Ale cítím, že to tak asi být nemá. Vlastně proti tomu až tak nic nemám, paní to tak cítí, ať to tak dělá. Důležité je, jak to cítí každý sám.
No, myslím, že jsem se v tom dobře "zaplantala", ale nemohla jsem jinak.
Alenko, mockrát Vám děkuji. Jste zlatá dušička obdařená něčím neskutečným. Jste krásná bytost, tam uvnitř. Více takových lidí mezi námi.
Mějte se moc krásně.
Dana

Re: Nemohu říct nic než DĚKUJI

Datum: 10.08.2014 | Vložil: Alenka

Zdravím vás milá Danuško :-)
Děkuji i za váš krásný komentář, který obohacuje mé stránky. Jsem ráda, že jste mi napsala. Soucítím s vámi.
Ano skutečně se začíná něco dít, mění se energie a lidé jdou z temnoty do světla. Někteří stále zůstavají nebo stojí na místě, ty postupně dotlačí okolnosti.
Máte naprostou pravdu, spousta lidí prodává obrázky za takovou cenu až doslova letí oči z důlků. Přijde mi, že je to o penězích, co nejvíce z toho vytěžit i když to vůbec takovou hodnotu nemá.
Své obrázky sdílím ráda a mám radost, když obdarují i druhé :-)
Danuško, to je krása, že jste napsala román, máte v sobě psané slovo, a jedině časem zjistíte zda jsou pravdivé a co vám přináší.
Přeji vám kouzelnou cestu životem s láskou a světlem Alenka.

Pro Alenku

Datum: 16.03.2014 | Vložil: Jaroslav Kuča

Mám k energii planety Venuše silný vztah,je velmi pozitivní,možná taky proto,že jsem se narodil ve zn.Býka.Jednou,brzo ráno jsem se sioustředil na nádherně zářicí vycházející venuši. Můj pes,němec,ovčák stál u mně a z neznámého důvodu dal ocas mezi nohy a vycouval,bál se síly,na kterou jsem se napojil. potom jsem si na chvilku lehl a dostal vzkaz , informaci o pradávných Umbrech, pranárodu,který žil kdysi v Itálii ještě před Etruscích,dověděl se taky něco z jednoho mého minul.života na Zemi,kdo jsem a čím jsem byl,mnoho se mi vyjasnilo i odhalilo. Za to děkuju velmi pozitivní a přátelské energii z Venuše.. Jarek.

Re: Pro Alenku

Datum: 18.03.2014 | Vložil: Alenka

Milý Jarku :-) Srdečně děkuji za vaše psaníčko, vaše krásná modra a povídání.
Jste velmi vnímavá duše a jsem ráda, že jste se dostal na mé stránečky a obohatil je tak o své zkušenosti a vědění.
Posílám vám Požehnání vaší duši, světlo a lásku vašim dnům.
Ráda bych se s vámi spojila přes email, pokud budete chtít, napište mi. S láskou a světlem Alenka.

Jaroslav

Datum: 16.03.2014 | Vložil: Jaroslav Kuča

Srdečně Vás zdravím. Jsem intuitivní člověk a taky jsem těsně provázán s přírodou,taky rád hovořím s hvězdami. A to celý život,je mi 62 let. V lednu 2013 jsem dostal správu:,, Síla času proměn přichází z nebes na zemi,do chleba,řeči bohů á člověk Země pocítí Jednotu s Nebem. Ten chléb je třeba pevně držet,aby se nerozpadl ".... A tak mne docela mile překvapila předpověď významné věštkyně z Egypta pro rok 2014.., která hovoří dost shodně,mimo jiné--rok 2014 charakterizuje jako rok Mluvícího Nebe... Proto pro Ty,co nyní pociťují jakousi ,,prázdnotu"..celistvý člověk je těsně spjat se Zemí,přírodou a Nebem. I tam ,,venku" mezi hvězdami máme přátele,kteří k nám mluví a promlouvají,pomáhají a chtějí pomoci..Nejsme odloučeni,ale propojeni.. Jen Ti,co usilují o moc a světovládu na Zemi,nás neustále jakoby ,,odpojují,straší nás a lžou nám.. Člověk je součástí Božské Bytosti,máme její schopnosti,jako největší Dar,který jsme dostali,pouze Ho zatím nedokážeme využít.Myslím,že mi dobře rozumí Ti z Vás,co sesnaží být čistou duší,dbají na čistotu duše. Člověk Na Zemi má v našem vesmíru významné postavení v Jeho utváření, taky ve spolupráci s Ním. Obrovská energoinformační Banka,kterou střežíme i učíme se z ní (příroda i člověk Země) nám byla dána k dispozici,svěřena,..proton taky máme v sobě trošku více,než si vůbec zatím dokážeme představit,..jen to rozvinout,.. Nyní nastaly roky,kdy se nestačí pouze a jen modlit,důležité jsou naše činy,chování , názory, a opět Činy..Můžeme kladně spolupracovat a ovlivnit přírodu,..zmírňovat ,,přírodní katastrofy",ty by vůbec nemusely být ( dost problém v blízké budoucnosti bude udržet oceány v oblastech rovníku,zvedá se hladina oceánů i tlaky okolo rovníku..) ˇProto česká rep.bude na tom reat.lépe,na nás a celé Evropě nyní hodně záleží,jsou tu velké možnosti a probouzející se lidé. A ještě vzkaz , který jsem dostal při návštěvě Matky Meery v německu: ,,pokud se modlíme v kostele a žádáme při tom o zdraví,nikdy za to neplaťme penězi "...osud a zdraví je vyšším procesem a pozemské peníze jsou špatně,...máme je využít jinak.. Přeji hezký den, Jarek K.

***

Datum: 18.12.2013 | Vložil: Zdeňka

Milá andělská dušičko, "náhodou" na mě vykoukly tyto stránky. Vaše obrázky jsou tak něžné, plné čistých tahů a jemných energií. Hladí mi srdíčko i duši, stejně tak jako mě hladívala maminka po vlasech, když jsem byla maličká - bezmezná, všeobjímající láska.
www.kouzlenispastelkouapismenky.estranky.cz - občas také vezmu do ruky pastelku.

Re: ***

Datum: 21.12.2013 | Vložil: Alenka

Krásná, milá Zdeničko :)
Upřímně děkuji za nádherný komentářík, je v něm tolik čisté lásky.
Děkuji za odkaz na vaše stránečky, jsou milé, nežné, hladivé a vaše obrázky jsou též kouzelné, je v nich vaše síla, vaše energie.
Posílám vám hojnost lásku a naději a přeji vám inspiraci pro vaše další tvoření, s láskou Alenka.

Jste nadherna bytost

Datum: 31.10.2013 | Vložil: Alena

Zdravim Vas Alenko,s uzasem si prohlizim Vase stanky,ktere mne neuveritelne nabiji.Dekuji Vam za to a preji krasne dny. Alena

Re: Jste nadherna bytost

Datum: 01.11.2013 | Vložil: Alenka

Zdravím vás milá Alenko :-)
Děkuji vám za potěšující slovíčka. Jsem ráda, že na vás stránky působí pozitivně a nabíjí vás potřebnou energií.
Přeji vám kouzelné dny, lásku, světlo a ochranu andílků.
S láskou Alenka.

Andělská čistota a láska

Datum: 14.10.2013 | Vložil: Věrka

Přeji krásný večer Alenko, ani nevím jak jsem se dostala až k Vašim stránkám, vedení se o to postaralo ;-) A tak se s Vámi také ráda podělím o mé pocity při prohlížení galerie. Obrázky jsou moc krásné a velmi působivé, hlavně olejomalby. Je z nich cítit andělská čistota a láska, v dnešní době to lidé moc potřebují, děkujeme, s láskou Věrka
https://vera-napravnikova.webnode.cz/

Re: Andělská čistota a láska

Datum: 16.10.2013 | Vložil: Alenka

Zdravím vás milá Věruško :-)
Moc děkuji za vaše kouzelná slovíčka, vždy přinesou radost a povbuzení. Přesně jak píšete, je krásné jak funguje vedení seshora. Též moc děkuji za odkaz na vaše stránky, bylo mi potěšením v nich listovat a čerpat energii. Je to zase něco úplně jiného. Přeji vám z celého srdíčka, aby vaše obrázky zářily a přinášely radost všem. Jste nádherná bytost, s láskou a světlem Alenka.

To nejde slovy popsat

Datum: 15.09.2013 | Vložil: Mirka

.. a tak mlčím a vstřebávám. Napadá mi jen jedno. DĚKUJI

Re: To nejde slovy popsat

Datum: 16.09.2013 | Vložil: Alenka

Děkuji vám Miri :-)
Jste krásně vnímavá a máte oči otevřené. Radost žije na malých místech. S láskou a vděčností Alenka.

sestra

Datum: 11.09.2013 | Vložil: Linda

nikdy jsem sestru neměla a vždy po nítoužila, chybělo mi sdílení s duší blízkého člověka ženy, sestra je ta která cítí nacituje se beze slov. dnesmne to přivedlo na tvoje stránky a cítím že jsem nalezla sestru . cítím to v srdci a kolem něj.. Linda

Re: sestra

Datum: 12.09.2013 | Vložil: Alenka

Má milá sestro :-)
Děkuji převelice za nádherný komentář procítěný celou tvou bytostí. Jsi mojí součástí a patříš do mé duchovní rodiny. Jsem ráda, že jsi. S velkou láskou a úctou tě objímám.
Přeji andělské dny, s láskou Alenka.

K dnešním narozeninám

Datum: 01.09.2013 | Vložil: Oromis

Štíhlá něžná víla
tančí bosá
vyprahlou pustinou srdcí
v jejích stopách
rozkvétají květy
naděje

Směje se radostí
soucitem pláče
vláha slz daruje život
v místech
kde sluneční paprsek
jen vzácným je hostem

Dcera své matky
stejně jak ona
laskavým slovem
živou vodou lásky
nemocné duše
uzdravuje

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek