Jaroslav

Datum: 16.03.2014 | Vložil: Jaroslav Kuča

Srdečně Vás zdravím. Jsem intuitivní člověk a taky jsem těsně provázán s přírodou,taky rád hovořím s hvězdami. A to celý život,je mi 62 let. V lednu 2013 jsem dostal správu:,, Síla času proměn přichází z nebes na zemi,do chleba,řeči bohů á člověk Země pocítí Jednotu s Nebem. Ten chléb je třeba pevně držet,aby se nerozpadl ".... A tak mne docela mile překvapila předpověď významné věštkyně z Egypta pro rok 2014.., která hovoří dost shodně,mimo jiné--rok 2014 charakterizuje jako rok Mluvícího Nebe... Proto pro Ty,co nyní pociťují jakousi ,,prázdnotu"..celistvý člověk je těsně spjat se Zemí,přírodou a Nebem. I tam ,,venku" mezi hvězdami máme přátele,kteří k nám mluví a promlouvají,pomáhají a chtějí pomoci..Nejsme odloučeni,ale propojeni.. Jen Ti,co usilují o moc a světovládu na Zemi,nás neustále jakoby ,,odpojují,straší nás a lžou nám.. Člověk je součástí Božské Bytosti,máme její schopnosti,jako největší Dar,který jsme dostali,pouze Ho zatím nedokážeme využít.Myslím,že mi dobře rozumí Ti z Vás,co sesnaží být čistou duší,dbají na čistotu duše. Člověk Na Zemi má v našem vesmíru významné postavení v Jeho utváření, taky ve spolupráci s Ním. Obrovská energoinformační Banka,kterou střežíme i učíme se z ní (příroda i člověk Země) nám byla dána k dispozici,svěřena,..proton taky máme v sobě trošku více,než si vůbec zatím dokážeme představit,..jen to rozvinout,.. Nyní nastaly roky,kdy se nestačí pouze a jen modlit,důležité jsou naše činy,chování , názory, a opět Činy..Můžeme kladně spolupracovat a ovlivnit přírodu,..zmírňovat ,,přírodní katastrofy",ty by vůbec nemusely být ( dost problém v blízké budoucnosti bude udržet oceány v oblastech rovníku,zvedá se hladina oceánů i tlaky okolo rovníku..) ˇProto česká rep.bude na tom reat.lépe,na nás a celé Evropě nyní hodně záleží,jsou tu velké možnosti a probouzející se lidé. A ještě vzkaz , který jsem dostal při návštěvě Matky Meery v německu: ,,pokud se modlíme v kostele a žádáme při tom o zdraví,nikdy za to neplaťme penězi "...osud a zdraví je vyšším procesem a pozemské peníze jsou špatně,...máme je využít jinak.. Přeji hezký den, Jarek K.

Přidat nový příspěvek