Komentáře

Zářivá energie

Datum: 04.01.2016 | Vložil: Miroslav

Dobrý den, Alenko. Nikdy jsem nevnímal tak zářivou energii, kterou vydávají vaše kresby, ať už jde o obrázky nebo mandaly. Občas se jdu zharmonizovat na vaše stránky (vyberu si určitou barevnost, která mě osloví) nebo použiju kresbu, kterou mám od vás. I ve zvířecí říši máte vděčného obdivovatele, našeho kocoura, který si chodí dobít baterky způsobem, že zalehne celým tělem vaši kresbu (umístěnou ve folii u mě na stole) a po nějakou dobu harmonizuje sám sebe. Je krásné, že jste v sobě objevila tento dar a nabídla ho i ostatním. Dík :-)

děkuji

Datum: 10.05.2015 | Vložil: Irena

Alenko, obrázky jsou obdivuhodné. Náhodou jsem našla Vaše stránky, jsem za ně moc vděčná. Hladí duši a jsou malované srdcem. Srkz obrázky jsem našla další cestu k uzdravení. Jsem vděčná za Vás, za ostatní i za sebe, že můžem obrázky sdílet splolečně.
Velká úcta a respekt k Vám
děkuji

nádhera

Datum: 11.02.2015 | Vložil: Trish

Alenko, tyhle obrázky jsou nádherné probouzejí ve mě krásné pocity Vyjadřují tu všechnu lásku která je kolem nás. Vážně moc děkuji jelikož ve mě ty obrázky probudily dobrou náladu :)

Re: nádhera

Datum: 23.02.2015 | Vložil: Alenka

Krásné, děkuji vám :-)
Jsem ráda, že obrázky na vás září láskou, světlem a jsou zdrojem dobré nálady.
Přeji vám v životě vše krásné, s láskou Alenka.

obrázky

Datum: 12.10.2014 | Vložil: Sofi

Alenko,nádhera,obrázky mají duši, jsou překrásné :-) hledala jsem Archanděla Metatrona a našla vaše stránky... Nic se neděje náhodou.

Re: obrázky

Datum: 16.12.2014 | Vložil: Alenka

Milá Sofi, nic se neděje jen tak náhodou, přesně jak píšete. Vždy přichází přesně to, co v danou chvíli naše dušička potřebuje :-)
Ano, obrázky mají skutečně duši a jsem ráda, že vás na vás promlouvají.
přeji vám v životě vše krásné, s láskou Alenka.

nádhera

Datum: 30.09.2014 | Vložil: Terka, Káťa

Náhodou jsme narazili na stránku, kde byl na Vás.Chtěli jsme se podívat na obrázky, které tu máte a jsou přímo úžasné. :)
Strašně moc se nám líbí a je z toho čišet úplná síla, hned nám to vykouzlilo úsměv na tváři a probudilo radost. :) Máte moc hezky web. Určitě tě hodně pomůže lidem, co se hledají či jsou nejistí, anebo prostě pro radost.
Jenom by nás zajímalo čím to kreslíte a na jaký papír ? Barvy tak nádherně přecházejí a tvoří krásné stíny. A osobní karty Světelných bytostí jsou Vaše ? Nemáte je k prodeji nebo aspoň zvětšené, aby si člověk mohl přečíst co všechno tam je napsané ?
Jinak děkuji, že jste tento web vytvořila. Jste moc milá a hodná.
S láskou :o) T+K

Re: nádhera

Datum: 16.12.2014 | Vložil: Alenka

Zlaté milé dušičky :-) děkuji i vám za váše sdílení mých obrázků a celé mé tvořivosti.
Posílám vám světýlko, s láskou Alenka.

láska

Datum: 31.08.2014 | Vložil: Magdalena Robková

Úplně náhodou jsem se octla na Vašich stránkách, moc bych si přála, aby takovou náhodou se to stalo pro více dušiček. Vaše čistota a láska, která je cítit ve Vašich obrázcích je tolik na tomto světě potřeba.
S láskou
M

Re: láska

Datum: 09.09.2014 | Vložil: Alenka

Zdravím vás milá Magdi :-) Děkuji za vaši milou duši. Těší mě, že mé světlo, čistota a láska přišla až k vám.
Ano na tomto světě je této energie opravdu zapotřebí a já věřím, že se bude šířit i dál a dostane se ke každému, kdo ji potřebuje.
Přeji vám Magdi aby vaši cestičku provázelo sluníčko a pokud se objeví nějaký ten mráček jděte beze strachu dál, mráček přejde a zas bude dobře, s láskou, světýlkem a objetím Alenka.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

Osobní karty Světelných bytostí

Obrázky s poselstvím


Stránka je věnována obrázkům s poselstvím přijatých channelingem. Informace, které mi budou přicházet k obrázkům, zaznamenám přesně tak, jak mi budou sděleny Vyšší mocí.

        

  Vesmírný posel 

Vesmírný posel Vám sesílá spoustu lásky, síly, energie pro další cestu za stěstím. Prozářím Vás mou energií vesmíru, chci pro Vás vytvořit harmonii, klid na Zemi. Dnešní doba je těžká, ale neztrácejte naději a víru v sebe. Zázraky na Nás čekají. Pro Vás jsem tu vždy, když mě o to požádáte, přivoláte mě. Jsem k Vám blízko, jen mi věřte v dobro vás všech. Mám v sobě zář pro toho, kdo stojí o to, aby byl vyléčen, uzdraven.

Průvodce vesmírem tak je mé poselství k Vám.

                    

 

  Duchovní svíce

Plamen Duchovní svíce na nás září svou energií. Spaluje všechny nashromážděné negace, strachy, vinu, nenávist, závist. Dává nám sílu odhodit staré a začít žít novou cestou. Duchovní svíce urychluje náš vývoj. Prozáří naše nitro a naši mysl. Dává nám novou vyšší vibraci energií, abychom našli v sobě větší odhodlání změnit své životy a tím i životy jiných.

 

 

 

  Vznášející se Motýlí křídla

Motýlí křídla nesou jemnou, čistou energii, stoupající vzhůru. Přinášejí poselství nových počátků. Dávají nám svobodu a lehkost. Propojují nás s hloubkou své duše a s nekonečnou silou celého vesmíru.

 

 

  Archanděl Chamuel

Moji drazí, sesílám vám lásku a čistou radost. Mé zářivé světlo prostupuje do tvého nitra a probouzí tvé vnitřní moudré vědění.

S láskou archanděl Chamuel.