Má předpověď na rok 2015

 

Rok 2015 bude hlavně o nás, o naší podstatě, o naší práci na sobě. Hlavním tématem jsem Já a můj svět, moje vnitřní dění.

Ani vztahy, ani zdraví nebudou mít takovou hodnotu jako naše vlastní Já.

Budeme nuceni se podívat hluboko do svého nitra. Vzdáme se usilování o to být lepší. Začneme přijímat sebe a věci kolem nás tak jak budou přicházet. Dostane se nám výzvy k pochopení a rozpuštění karmy, k nápravě minulých chyb z předchozích inkarnací nebo vyrovnání dluhů vůči sobě druhým.Přijde k nám varování před stejnou chybou jakou jsme udělali kdysi.

Dojde k vyčištění karmy, k uvolnění a odpuštění. Projdeme jakoby duchovní maturitou, zda jsme zvládli správným způsobem svůj úkol. Ukončíme starou cestu a začneme něco nového. Též něco z našeho života odejde, je třeba tomu dovolit odejít s láskou, s mírem, protože to skutečně patří minulosti.

Je zapotřebí přestat toužit po lásce z venčí a aktivovat sebelásku. Upevňovat víru v sebe.

Čeká nás propálení ega, rozpad představ o tom, kým jsme doposud byli. Bude na nás útočit naše vlastní negativní mysl, je zapotřebí se nenechat zmást a obrátit směr hledání do svého nitra a uvěřit hlasu intuice. Může dojít k zaseknutí energií, napětí, zlosti až sevření. Vynoří se negativní postoje vzniklé ze strachu. Je dobré se uvolnit a opustit či propustit vše potřebné.

Rok 2015 je též rokem pravdy. Nebojte se pravdy ať je jakákoli. Vše, co nebude pravdivé vyjde napovrch, aby mohlo být očištěno. Odložíme své masky a vše, co jsme doposud skrývali. Pokud budete k sobě a ke všem upřímní  čeká nás záblesk pravdy, vstup do světla. Pokud se vám podaří očistit svou duši čeká vás cesta ke štěstí, otevře se před vámi nová, krásná budoucnost, nová životní etapa, kterou si zasloužíte.

Tento rok může přijít radikální změna, uděláte rozhodnutí, které vás doslova osvobodí. Stane se zázrak a najdete řešení. Je dobré pochopit, že vše je součástí všeho. Naučte se vnímat nedokonalost nikoli jako problém, ale jako učební látku, který umožňuje vývoj.

Vztahy v roce 2015 : 

Ve vztazích vnímám průlom, osvobození, energii, sílu vzniklou díky společenství.

Tématem vztahů bude svoboda. Volnost, která vztahy ještě více sblíží. Motto 2015 Mé vítězství je i vítězství partnera. 

Zdraví v roce 2015:

Zdraví budeme mít vcelku pěkné řízeno seshora, jen naše vlastní stíny a strachy nám mohou zdraví narušovat. 

Citlivé místa či problémové orgány tohoto roku jsou štítná žláza, páteř, ledviny, konečník, konečník, žíly a dutiny. 

Práce v roce 2015:

Tam je dar, může k vám přijít to, co si už dlouho přejete. Tvořivost nebo obchody se rozvinou. Co dáme, to dostaneme také zpátky.

Poctivě započatá práce a následné sklízení plodů. Prosperita v zaměstnání, podnikání či studiu. Možné povýšení.

Můžete se též setkat se soupeři, kteří vám zrovna nebudou přát. Je třeba více usilovat o své postavení a mít tvrdé lokty a čelit rivalitě. Pokud nebudete ustupovat, ale přijmete boj a nasadíte veškeré své síly, máte naději na vítězství a úspěch. 

Smysl roku 2015 :

Pokud se budete plně věnovat svému životnímu poslání, budete mít dobré úmysly a budete následovat své Boží vedení máte plnou podporu Vesmíru. Tento rok je pod ochranou, pokud se budete chtít do něčeho pustit andělé vás ochrání. Učiňte rozhodnutí po kterém v hloubi duše toužíte.

Buďte naprosto upřímní, Co si přejete? Co byste rádi změnili? Na co čekáte? Mějte odvahu přiznat si své sny. Prozkoumejte své možnosti a vezměte život do svých rukou.

Čeká nás vcelku krásný rok, co do něj vložíme to se nám stejnou měrou vrátí. Nic není zadarmo, vše je jen o nás, o naší práci na sobě. Nikdo za nás nic neudělá, ten první krok to první semínko musíme zasadit my.

Velkou chybou je si myslet, že druzí nás dokáži očistit či osvobodit. Není nic hezčího než mít čistou duši a sami svým vlastním úsilím dokázat zázraky. 

Přeji vám, aby ten váš rok 2015 byl pro vás velkou výzvou, abyste našli sami sebe, svou pravdu a nalezli v sobě klid a mír. S láskou a světýlkem všem krásným duším Alenka.                                  

                                                                                                                                                        

                                                                                                 

Diskusní téma: Rok 2015

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek