Vzhledem k mému vytížení na nějakou dobu úplně vynechám měsíční výklad karet. S láskou Alenka.

 

 

 

Orákulum Grálu

Orákulum  Grálu - Amy Sophia Marashinsky

 

Klíč k tvořivosti, poznání a vnitřní proměně

Nádherným doplňkem na cestě ženy jsou karty Orákulum Grálu. Pomohou nám znovu v sobě nalézt a probudit svou ženskost, objevit posvátnost našeho vlastního ženského já. Jsou určeny jak ženám tak i mužům, s jejich pomocí se mohou napojit na ženu ve svém nitru, která je klíčem k jejich spiritualitě. Orákulum Grálu vám bude společníkem, s jehož pomocí můžete najít vlastní cestu k Božství aniž byste k tomu potřebovali někoho dalšího. Dokáže prozářit temnotu v mysli i když je plná starostí či trápení a pomoci vám dostat se k vaší vnitřní ženské podstatě.

 

Cesta sebeléčby

je  cestou do nitra

a tato cesta

se může odehrávat

pouze ve vlastním nitru.

   

 

 

 

 

Karta na měsíc březen

 

                        

 

Volání duše

 

 

 


 

 

 

 

Orákulum Vizí

 

Autor bestsellerů Zlatý tarot a Tarot snů, pro vás vytvořil další soubor obrazů, které promlouvají samy za sebe a nepotřebují mnoho textu. Každá z 52 karet Orákula je plná tajemných a inspirativních vizuálních podnětů umožňujících nový rozměr intuitivních výkladů. Tyto nádherné, bohatě vyzdobené karty splynou s vaší intuicí, podpoří vaši přirozenou schopnost vhledu a nabídnou vám nové poznání, perspektivy a odpovědi. S Orákulem vizí se na rozdíl od tarotu budete ubírat svou vlastní cestou. Nechť vás tato ojedinělá umělecká díla inspirují na vaší cestě k životnímu poznání a moudrosti.

 

Karta na měsíc leden

 

 Nový začátek - odpoutat se od minulosti                                                    
Můžete začít znovu, kdykoli budete chtít, protože to, čemu říkáte neúspěch neznamená upadnout, ale zůstat ležet

Neznámý autor 

 

Abychom mohli překročit neúspěch nebo jen pokračovat dál v započaté cestě a zkoumat nové obzory, rozhodujeme se nechat minulost za sebou. Ať už má podobu vzácných předmětů materiální nebo symbolické hodnoty, vztahů, kariéry, důvěrně známého prostředí nebo i osobních ideálů, v určitou chvíli se může stát, že je musíme odložit, stejně jako strom shazuje listí, abychom se mohli osvobodit a dál růst. Na obraze je právě toto velice zřetelné. Na zemi leží tři odhozené karty, Blázni z mých předchozích tarotových sad, ze skříňky pak vylétají jejich duše v podobě holubic jako nový začátek.

  Zamyslete se nad tím, jestli skutečně nastal pravý čas postoupit dál. Je ve vaší současné situaci už vše dokončeno, nebo se ji chystáte opustit před jejím završením?

Osobní karty Světelných bytostí

 

 

Karta na měsíc leden

 


 

Karty skryté moudrosti

Colette Baron-Reid

 
 Představte si, že ještě před vznikem písma vytvořily prastaré národy božské spojenectví lidí a mystických skrytých říší, které tvoří most mezi světy přírody a ducha a udržuje harmonii a rovnováhu. Tímto spojenectvím máme zajištěno, že pokud požádáme o pomoc a vedení při zhmotňování naší reality, dostane se nám pomoci v našem směřování k nejvyššímu dobru pro všechny. Lidstvo se postupem času od přírodního světa coby zdroje Boží moci odklonilo a na říše neviditelné reality zapomnělo. V době, kdy na nás stále tíživěji doléhají celosvětové problémy, se tyto síly vrátily, aby nám pomohly najít cestu zpět k opravdovému smyslu našeho bytí. Požádej a je ti dáno, pro dobro nejvyšší – takové je motto těchto kouzelných karet. A pokud se na ně obrátíte s prosbou, vyslyší ji.
 
 

Karta na měsíc leden

 
Duchovní komunikace, pozornost

Spojenec:

Jestřábí princ přichází s dobrou zprávou: přilétá do vašeho života, aby vás upozornil, že přichází poselství, které vám pomůže jasně ukázat váš osud! Očekávejte telefonát, dopis nebo email, nebo rozhovor, který vám poví jaký má být váš další krok směrem k nejvyššímu dobru, nebo vám řekne, že jste dospěli do důležitého úseku své cesty.

 Jestřábí princ je také spojencem pro komunikace s Duchem, věnujte proto pozornost tomu, co vám připadá důležité z toho, co jste zaslechli v rádiu, televizi nebo v rozhovoru někoho jiného. Duch s vámi neustále hovoří. Posloucháte ho? 

 Zůstaňte otevření a očekávejte, že k vám Duch bude promlouvat a ukáže vám cestu k hojnosti ve všech aspektech vašeho života.

Vyzyvatel:

Jestřábí princ vás vyzývá, abyste pozorně naslouchali varováním, která jsou k vám vysílána. Tlačíte příliš na pilu, přestože vás ostatní od tohoto směru odrazují? Odmítáte naslouchat svému vnitřnímu hlasu?

 Varovné červené vlajky se třepetají ve větru a vyzývají vás, abyste věnovali pozornost tomu, co vám říkají. Když k vám Jestřábí princ sestoupí jako vyzyvatel, něco není úplně vpořádku. Ale nebojte se, on vždy přichází v ten pravý čas, aby vám dal na vědomí, že máte opustit své staré úvahy a začít znovu. Duch po vás chce jen to nejlepší.

Andělské tarotové karty

Doreen Virtue, Ph.D.

kniha a 78 karet

Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Doreen Virtue a Radleigh Valentine vytvořili první balíček tarotových karet, který je bezpochyby něžný, plný bezpečí a důvěry! Všechna slova na těchto kartách, stejně jako ilustrace Steva A. Robertse, jsou pozitivní a krásná, přičemž si stále zachovávají magické účinky tradičního tarotu. Tato příručka vám osvětlí kroky, jak poskytnout přesný výklad sobě nebo ostatním, a vysvětluje obecný význam každé karty. Je to tarot bohatý na symboliku a zobrazení, včetně andělů, archandělů, jednorožců, víl a mořských panen. Andělské tarotové karty vám poskytnou inspirující vedení na vaší životní cestě!

Karta na měsíc leden


Šestka Vzduchu           

Věci se zlepšují! Konec obtížné situace. Výlet. 

Záležitosti se zlepšují a to nejhorší už je za vámi! Konečně je zde světlo na konci tunelu a stres a napětí mizí z vašeho života.

  Víte změn vane, a je to příznivý vítr. Toto je dobrý čas na provedení změn ve vaší kariéře, v domově, nebo ve svém vzhledu.

Doplňující význam této karty: Výlet, cesta. Konec deprese nebo nemoci. Vyřešení konfliktů, rozloučení a pokračování dál.

Léčivé modlitby pro duši... tělo...

 

 

Modlitba na měsíc leden

 

Posílení sebedůvěry

Drahý archanděli Gabrieli, děkuji ti za list do mého srdce vložený. Děkuji za posvátný dar, který jsi mi dal. Prosím Gabrieli, nechť v souladu s Vyšším přáním slouží mi.

Prosím, ať ve svém srdci cítím dar tvůj a naslouchám nebeským poslům. Prosím, ať láska mého srdce zalije mě celou měkce, nechť její dotek pocítím na své ruce, ve svém dechu vnímám krásu vlastního úspěchu. Amen.

 

Říkejte si modlitbu takový počet dnů, jak bude chtít Vaše srdce v takovém počtu opakování, jak Vám poví  vlastní cit.

Modlitba z knihy Naděje pod nebem - Léčivé modlitby pro duši... tělo...

Radana Kolcová 

Osho-Zen Tarot

Zenový Tarot není věštecká metoda. Umožní vám nahlédnout pod pokličku vlastního povrchového já a pomůže odhalit skutečný stav všech úrovní vašeho bytí v přítomném okamžiku.

Nehodnotí, jste-li dobří nebo zlí. Jste-li k sobě upřímní, poskytne vám cenné informace přímo z Božího zdroje. Čím více informací přijmete, tím více Světla vstoupí do vašeho života.

Zenové karty vám poradí, jak máte s danou situací co nejlépe naložit, aby vaše další kroky byly v souladu s láskou, neboli vůlí Boží.

Z knihy: Průvodce Zenovým Tarotem - Ranka Ivana Tučková 

 

Karta na měsíc leden           

 

Břemeno- zátěž, starost

 

- přebírání zotpovědnosti nebo trápení z druhých lidí na sebe

- pocit zavalení, většinou psychického nebo citového charakteru

- fyzické přetížení

Je velmi pravděpodobné, že přebíráte zotpovědnost nebo bolest z někoho konkrétního ( partnera, dítěte,) na sebe. Je možné, že je to vaše obecná charakterová vlastnost a vlastně to děláte nevědomě pořád. V každém případě se s tím pokuste okamžitě přestat.

Každá lidská bytost má svůj přesně daný energetický potenciál na to, aby unesla svůj vlastní úděl. Proto není možné ani prospěšné nést břemena někoho jiného nebo dokonce více lidí. Znemožní se tím vývoj nás i těch, kterým jsme jejich břemena odebrali. I oni se totiž potřebují pomocí svých břemen učit a vyvíjet. Přebíráním cizích břemen vyhrává naše ego, které si tak hraje na dobré skutky.

Jako druhý krok je třeba vyčistit a odstranit ze svého nitra dávná, již nabraná břemena a odevzdat je s omluvou Bohu. To však neznamená, že nemůžeme nebo nemáme druhým pomáhat. Jen zvolíme jiný způsob, nabídneme své přátelství, fyzickou pomoc v rámci svých možností nebo pošleme modlitbu.

Neberte na sebe víc, než musíte.

Nepřetěžujte se.